شنبه, 04/19/1400 - 10:40 ilam-admin

نشست کمیته فرهنگی و تولیدات هنری کنگره ملی 3هزار شهیداستان ایلام برگزار شد

نشست  مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان ایلام  با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با محوریت هم اندیشی در راستای تولید آثار فاخر برای کنگره 3 هزار شهید استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج هنرمندان استان ایلام، نشست هماهنگی و هم اندیشی پیرامون تولید آثار فاخر فرهنگی و هنری در راستای برگزاری کنگره 3 هزار شهید استان ایلام با حضور « عمران خودآموز» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و« علی میرزایی» رئییس سازمان بسیج هنرمندان استان ایلام و جمعی از کارشناسان و مسئولان دستگاه های فرهنگی استان در سالن جلسات مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی برگزار شد.

 

در این جلسه پیرامون هماهنگی با اداره کل پست استان جهییت طراحی تمبر یادبود کنگره 3 هزار شهید استان، برگزاری جشنواره های فرهنگی هنری با موضوع کنگره از جمله شعردفاع مقدس، شب شعر و خاطره، خوشنویسی ازوصیت نامه شهدا و تئاتردفاع مقدس برگزار شد.

 

در این نشست، رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان ایلام گفت: امروز ما هر چه داریم از برکت خون شهداست و با توجه به برگزاری کنگره 3 هزار شهید استان، تمام توان و ظرفیت های بسیج هنرمندان برای برگزار باشکوه این آئین پای کار خواهد بود.

 

« علی میرزایی» یادآور شد: بهترین ابزار برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت، زبان هنر است و در این راستا هماهنگی های لازم با مسئولان کانون ها و انجمن های بسیج هنرمندان استان در راستای تولید اثار فاخر با محوریت و موضوع شهدا و کنگره 3 هزار شهید استان انجام شده است.

 

گفتنی است، اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی استان مسئول کمیته فرهنگی وتولیدات هنری کنگره 3 هزار شهید استان ایلام است.